,

GoodWe GW12K-ET-20 AFCI

6,210.23 zł hrubá 5,132.42 zł čistá

  • CZK: 34,616.66 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5,060.01 zł netto

Dostupnost: 15 skladem

SKU: KEGW12K-ET-20_AFCI

Dostupnost: 15 skladem

B2B nabídka

Zkontrolujte velkoobchodní cenu tohoto produktu

Otevřete kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhledaným SKU a přejděte rovnou na velkoobchodní nabídku.

SKU: KEGW12K-ET-20_AFCI
Informace o době zpracování objednávky Přestávka aktivní Online objednávky aktivní - prodloužené zpracování
Od: 14.10.2026 Do: 16.10.2026 Standardní obsluha od: 18.10.2026

Od 14.10.2026 do 16.10.2026 obchod funguje v režimu přestávky z důvodu přestávky obchodu. Objednávky lze stále zadávat online, ale Doba zpracování objednávky je až 24 hodin. Objednávka je zadávána zcela online.

Online nákupy jsou dostupné, ale vyřízení objednávky může kvůli přestávce trvat déle.

Děkujeme za pochopení.

Kupte více a plaťte méně
Množstevní ceny se počítají automaticky v košíku a začínají od minimálního objednacího množství tohoto produktu.
Min. 1 ks
Množstevní práh Cena bez DPH / ks
1–1 ks základní cena
5,132.42 zł
2–4 ks úspora 102.65 zł / ks
5,029.77 zł šetříte při nákupu většího množství
5–9 ks úspora 153.97 zł / ks
4,978.45 zł šetříte při nákupu většího množství
od 10 ks úspora 205.30 zł / ks
4,927.12 zł šetříte při nákupu většího množství
SKU: KEGW12K-ET-20_AFCI Kategorie: , Štítků: , , , , ,
Přestávka aktivní Doba zpracování objednávky je až 24 hodin.
Přibližná adresa skladu: 44-109 Gliwice, Polsko – Vyzvednutí zboží je možné pouze po předchozí platbě, na základě skladových dokumentů, čísla objednávky, údajů o vozidle nebo předchozí avizace.Údaje připravené na základě informací poskytnutých společností PVhurt.

Zeptejte se na produkt

Uveďte své kontaktní číslo a my se vám co nejdříve ozveme.
Tento formulář slouží výhradně pro dotazy k produktu. Objednávky lze zadávat pouze prostřednictvím našeho internetového obchodu.

GoodWe GW12K-ET-20 AFCI

Karta katalogowa: GoodWe GW12K-ET-20 AFCI

Producent: GoodWe

Platformy: PVsklep.pl, PVhurt.pl, PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hu, PVhurt.hr, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr

GoodWe GW12K-ET-20 AFCI - Smart hybrid inverter with 12kW output and AFCI protection, designed for safe and efficient three-phase solar installations.
GoodWe GW12K ET 20 AFCI Offers reliable 12kW hybrid performance with arc fault detection ideal for high demand PV systems with safety in mind
GoodWe GW12K-ET-20 AFCI - 12kW hybrid inverter built with arc fault circuit interrupter for safe, continuous operation in solar energy environments.
GoodWe GW12K ET 20 AFCI High efficiency inverter with hybrid support and AFCI protecting solar systems from electrical faults and hazards

 

 

Hmotnost 100 kg
Nazwa Produktu

GoodWe GW12K-ET-20_AFCI

Název dodavatele
Adresa a kontakt dodavatele
Odpovědná osoba pro GPSR
Název distributora
Adresa distributora
Stav produktu
Prohlášení o shodě GPSR
Datové listy / certifikáty
Vrácení / reklamace / stížnosti
Obchodní podmínky
Kontakt – PVhurt.pl

GoodWe GW12K-ET-20 AFCI — Nejčastější dotazy

💰Jaká je aktuální cena produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI?

Aktuální cena produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI je uvedena v horní části stránky v sekci ceny.

📦Je produkt GoodWe GW12K-ET-20 AFCI dostupný?

Aktuální dostupnost produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI je zobrazena nahoře vedle ceny.

📍Kde se nachází sklad produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI?

Informace o skladu a osobním odběru produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI jsou v sekci skladu.

🚚Kolik stojí doprava produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI?

Cena dopravy produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI je uvedena u dostupné přepravní metody.

📝Kde najdu popis produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI?

Popis, použití a hlavní informace o produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI jsou v sekci popisu.

📄Kde lze stáhnout katalogový list produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI?

Katalogový list a dokumenty produktu GoodWe GW12K-ET-20 AFCI jsou v sekci ke stažení.

📦❓Jaká je doba odeslání GoodWe GW12K-ET-20 AFCI?

GoodWe GW12K-ET-20 AFCI je odesílán po připsání platby na účet PVhurt.pl. Zboží je obvykle následující pracovní den zkompletováno, zabaleno a předáno přepravní společnosti.

Po odeslání zásilky zašleme zákazníkovi e-mail s informací o stavu objednávky, čísly zásilek a – pokud je k dispozici – přímým odkazem pro sledování zásilky.

📤❓Mohu si GoodWe GW12K-ET-20 AFCI vyzvednout osobně?

GoodWe GW12K-ET-20 AFCI je možné osobně vyzvednout po připsání platby na účet PVhurt.pl a po připravení zboží ve skladu k odběru.

Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí, zákazník od nás obdrží potvrzovací e-mail. V této zprávě zašleme přesnou adresu skladu, podrobné informace týkající se odběru a telefonní číslo na sklad nebo na osobu odpovědnou za výdej zboží.

Po zaplacení faktury a před vyzvednutím zboží je také nutné dodat nám vyplněný dokument potvrzující vývoz zboží. Dokument obsahuje údaje o osobě, která zboží vyzvedává, jaké zboží je vyváženo, jakým vozidlem bude přeprava provedena, a podpis osoby přebírající zboží.

Formulář potvrzení o vývozu zboží si můžete stáhnout zde:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správné vyplnění dokumentu před odběrem. Díky tomu bude možné zboží ve skladu vydat rychle a bez zbytečných prodlev.

Vybraný obsah na těchto stránkách byl vytvořen nebo zpracován s podporou umělé inteligence (AI) a podléhá kontrole a dohledu člověka.

Mohlo by se Vám líbit…

  • GoodWe GW40K-ET-10

    Goodwe 14,830.29 zł hrubá 12,256.44 zł čistá
    • CZK: 82,666.06 Kč

    Nejnižší cena za posledních 30 dní: 12,083.50 zł netto

    Dostupnost: 4 skladem

    SKU: KEGW40K-ET-10

    Nejnižší cena za posledních 30 dní: 12,083.50 zł netto

  • GW100K-ET-G10 GoodWe

    above 30 kW 18,889.92 zł hrubá 15,611.50 zł čistá
    • CZK: 105,294.95 Kč

    Nejnižší cena za posledních 30 dní: 15,391.22 zł netto

    Dostupnost: 12 skladem

    SKU: KEGW100K-ET-G10

    Nejnižší cena za posledních 30 dní: 15,391.22 zł netto

  • GW50K-ET-10 GoodWe

    30kW Původní cena byla: 15,566.81 zł.Aktuální cena je: 14,435.53 zł. hrubá 11,930.19 zł čistá
    • CZK: 80,465.61 Kč

    Nejnižší cena za posledních 30 dní: 11,761.84 zł netto

    Dostupnost: 7 skladem

    SKU: KEGW50K-ET-10

    Nejnižší cena za posledních 30 dní: 11,761.84 zł netto

Nákupní košík