,

DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa

2,342.22  hrubá 1,935.72  čistá

  • CZK: 13,195.61 Kč

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1,935.72  netto

Dostupnost: 6 skladem

SKU: PRO17255

Deye AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa

Deye AI-W5.1-PDU1-B BMS+Base


karta katalogowa

Dostupnost: 6 skladem

B2B nabídka

Zkontrolujte velkoobchodní cenu tohoto produktu

Otevřete kartu produktu v PVHurt s automaticky vyhledaným SKU a přejděte rovnou na velkoobchodní nabídku.

SKU: PRO17255
Informace o době zpracování objednávky Plánovaná přestávka Online objednávky aktivní - prodloužené zpracování
Od: 14.08.2026 Do: 31.08.2026 Standardní obsluha od: 01.09.2026

Od 14.08.2026 do 31.08.2026 bude mít obchod přestávku z důvodu dovolené. Online objednávky zůstanou dostupné, ale Doba zpracování objednávky je až 24 hodin. Objednávka je zadávána zcela online.

Online nákupy jsou dostupné, ale vyřízení objednávky může kvůli přestávce trvat déle.

Děkujeme za pochopení.

Kupte více a plaťte méně
Množstevní ceny se počítají automaticky v košíku a začínají od minimálního objednacího množství tohoto produktu.
Min. 1 ks
Množstevní práh Cena bez DPH / ks
1–1 ks základní cena
1,935.72 zł
2–4 ks úspora 38.71 zł / ks
1,897.01 zł šetříte při nákupu většího množství
5–9 ks úspora 58.07 zł / ks
1,877.65 zł šetříte při nákupu většího množství
od 10 ks úspora 77.43 zł / ks
1,858.29 zł šetříte při nákupu většího množství
Plánovaná přestávka Od 14.08.2026 online objednávky s prodlouženým zpracováním
Přibližná adresa skladu: 25-671 Kielce, Polsko – Vyzvednutí zboží je možné pouze po předchozí platbě, na základě skladových dokumentů, čísla objednávky, údajů o vozidle nebo předchozí avizace.Údaje připravené na základě informací poskytnutých společností PVhurt.

Zeptejte se na produkt

Uveďte své kontaktní číslo a my se vám co nejdříve ozveme.
Tento formulář slouží výhradně pro dotazy k produktu. Objednávky lze zadávat pouze prostřednictvím našeho internetového obchodu.

DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa

Karta Katalogowa: DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa

Producent: DEYE

Platformy:PVhurt.pl, PVsklep.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu

Rekomendują: Solaryag

DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa - smart battery management system with base, enabling stable and scalable control of low-voltage batteries.
DEYE AI W51 PDU1 B BMS+Podstawa intelligent control unit and mounting platform for low voltage DEYE batteries in solar systems
DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa - advanced battery control and support system for DEYE 5.1kWh modules, ensuring safe and stable operation.
DEYE AI W51 PDU1 B BMS+Podstawa combines base and BMS for DEYE lithium batteries ensuring efficient energy distribution and safety
DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa - battery base and BMS unit designed for safe, stable connection and control of DEYE 5.1kWh LV modules.
DEYE AI W51 PDU1 B BMS+Podstawa provides firm support and integrated battery management for low voltage DEYE storage systems
Hmotnost 100 kg
Producent

Deye

Nazwa Produktu

Niskonapięciowy magazyn energii Deye AI-W5.1-PDU1-B moduł sterujący z podstawą

Název dodavatele
Adresa a kontakt dodavatele
Odpovědná osoba pro GPSR
Název distributora
Adresa distributora
Stav produktu
Prohlášení o shodě GPSR
Datové listy / certifikáty
Vrácení / reklamace / stížnosti
Obchodní podmínky
Kontakt – PVhurt.pl

DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa — Nejčastější dotazy

💰Jaká je aktuální cena produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa?

Aktuální cena produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa je uvedena v horní části stránky v sekci ceny.

📦Je produkt DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa dostupný?

Aktuální dostupnost produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa je zobrazena nahoře vedle ceny.

📍Kde se nachází sklad produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa?

Informace o skladu a osobním odběru produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa jsou v sekci skladu.

🚚Kolik stojí doprava produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa?

Cena dopravy produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa je uvedena u dostupné přepravní metody.

📝Kde najdu popis produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa?

Popis, použití a hlavní informace o produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa jsou v sekci popisu.

📄Kde lze stáhnout katalogový list produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa?

Katalogový list a dokumenty produktu DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa jsou v sekci ke stažení.

📦❓Jaká je doba odeslání DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa?

DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa je odesílán po připsání platby na účet PVhurt.pl. Zboží je obvykle následující pracovní den zkompletováno, zabaleno a předáno přepravní společnosti.

Po odeslání zásilky zašleme zákazníkovi e-mail s informací o stavu objednávky, čísly zásilek a – pokud je k dispozici – přímým odkazem pro sledování zásilky.

📤❓Mohu si DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa vyzvednout osobně?

DEYE AI-W5.1-PDU1-B BMS+Podstawa je možné osobně vyzvednout po připsání platby na účet PVhurt.pl a po připravení zboží ve skladu k odběru.

Jakmile bude objednávka připravena k vyzvednutí, zákazník od nás obdrží potvrzovací e-mail. V této zprávě zašleme přesnou adresu skladu, podrobné informace týkající se odběru a telefonní číslo na sklad nebo na osobu odpovědnou za výdej zboží.

Po zaplacení faktury a před vyzvednutím zboží je také nutné dodat nám vyplněný dokument potvrzující vývoz zboží. Dokument obsahuje údaje o osobě, která zboží vyzvedává, jaké zboží je vyváženo, jakým vozidlem bude přeprava provedena, a podpis osoby přebírající zboží.

Formulář potvrzení o vývozu zboží si můžete stáhnout zde:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Prosíme o úplné a správné vyplnění dokumentu před odběrem. Díky tomu bude možné zboží ve skladu vydat rychle a bez zbytečných prodlev.

Vybraný obsah na těchto stránkách byl vytvořen nebo zpracován s podporou umělé inteligence (AI) a podléhá kontrole a dohledu člověka.
Nákupní košík